MÖBLER / Bord / Klaffbord 8371397

nr 837 1397

Klaffbord

omkring 1900, längd: 110 cm, höjd: 77 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 29 juli 2013
kl 19:10:42